Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Známe všechny páry letošního ročníku StarDance: Na jaké tance se nejvíce těší?

Již potřinácté se na podzim dočkáme soutěže StarDance. A podle letošních účastníků je znát, že půjde o ročník plný radosti. Nyní už totiž známe všechny páry, které vám právě teď představíme. Všechny čeká náročné léto plné tréninků a na podzim se předvedou v přímých přenosech v celé své taneční kráse. První přenos odvysílá ČT1 v sobotu 12. října 2024.

V uplynulých dnech se poprvé potkaly jednotlivé páry letošního ročníku soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Společně nafotily snímky s balónky, které mají symbolizovat radost, lehkost a povznášející pocit, tedy emoce spojené s tancem. „Nový ročník bude veselý, hravý, pestrobarevný, předávající radost, a přitom stále zachováváme eleganci a noblesu. Tedy dva atributy, které jsou se StarDance od začátku spjaté,“ říká Lucie Kapounová, kreativní producentka ČT. Slavné osobnosti se podle svých slov již nemohou dočkat, až se pustí na dobrodružnou cestu tanečního maratonu, která je samozřejmě neodmyslitelně spojená i s lehkými obavami.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Vzpomenete si na vítěze předchozích ročníků StarDance?

První díl televizní show StarDance ...když hvězdy tančí jsme na televizních obrazovkách sledovali 4. listopadu 2006. Vzpomínáte si na vítěze první řady StarDance? A vybavíte si, kdo na tanečním parketu bodoval o čtyři nebo šest let později? Pro všechny milovníky pořadu StarDance jsme připravili kvíz, který prověří jejich paměť.
marianne.cz

Herečka Jana Paulová a tanečník Robin Ondráček

Jana Paulová předpokládá, že mezi jejich nejradostnější tance budou patřit valčík a waltz, protože ty již v minulosti tančila. „Jinak ani nevím, jak některé ty ostatní vypadají. Je možné, že jsem některý už i tančila, ale to mi úplně vymizelo z hlavy,“ prozrazuje herečka. Její taneční partner je však přesvědčený o tom, že každá jejich choreografie bude plná pozitivní energie.

Kickboxerka Martina Ptáčková a tanečník Dominik Vodička

Martina Ptáčková prý ještě netuší, který tanec se stane jejím favoritem, protože zatím nikdy netancovala. „Ve StarDance mě čeká premiéra,“ těší se sportovkyně, která za partnera dostala vítěze loňského ročníku. Dominik Vodička doufá, že nejradostnější bude hned jejich úvodní tanec a doufá, že jim nervozita nesváže nohy. „Chtěl bych, aby nás tancování od začátku bavilo a do soutěže jsme vstoupili uvolnění a s přesvědčením, že máme natrénováno a že všechno dobře dopadne,“ říká zkušený tanečník.

Herečka Marta Dancingerová a tanečník Martin Prágr

Přestože věří, že s Martinem budou radostné všechny tance, nejvíc se Marta Dancingerová těší na freestyle. „S Martou bude velká sranda. Doufám, že ji nadchne třeba nějaká zábavná cha-cha nebo něco v sambě. Mám rád tyhle tance, do kterých se vždy snažím vnést zábavu,“ nechává se slyšet Prágr. Nevylučuje však, že ve výsledku se může tím nejradostnějším tancem stát i některý ze standardních. Nechte se překvapit,“ dodává šibalsky.

Herec Filip Blažek a tanečnice Adriana Mašková

Filip Blažek prý vůbec netuší, co ho čeká. „Samozřejmě mám ponětí, že existují nějaké druhy tance, ale který mi opravdu udělá radost, to zatím nevím,“ přiznává charismatický herec. „Odhaduji, že pravděpodobně tedy ten, který buď bude nejméně problematický, nebo ten, který Adrianě nezkazím,“ dodává skromně. Jeho taneční partnerka Adriana Mašková věří, že radost se jim podaří najít v tancích, jako je jive nebo cha-cha. „Určitě nám radost přinesou i tance, které mají tu hlavní emoci trochu jinou,“ říká. 

Herečka Lucie Vondráčková a tanečník Lukáš Bartuněk

„Náš nejradostnější tanec se vůbec neodvažuji tipovat, ale těším se na valčík,“ odtajňuje Lucie Vondráčková. Její taneční partner, stejně jako jeho kolegové a kolegyně tipuje jive a cha-chu. „S Lucií ale bude všechno radostné! Kromě tedy paso doble, to není veselé nikdy,“ říká přesvědčivě Lukáš Bartuněk.

Zpěvák Ondřej Ruml a tanečnice Andrea Třeštiková 

I Ondřej Ruml očekává, že jeho radostným tancem bude jive, protože je mu blízký swing. Nicméně přiznává, že v tanci je stále lehce neznalý. Svůj odhad sděluje i Andrea Třeštiková, Ondřejova taneční partnerka.Radostná pro nás bude možná cha-cha nebo quickstep, ale těžko říct hned takhle na začátku.

Herec Oskar Hes a tanečnice Kateřina Bartuněk Hrstková

Věřím, že velmi radostná pro nás bude cha-cha. Už jsem měl možnost ji jednou tančit. Je to veselý, skočný, energický tanec a dovolím si říct, že by nám společně s Kateřinou mohl jít,“ tipuje si Oskar Hes. Jeho taneční partnerka překvapuje poněkud odlišným odhadem.Bavili jsme se s Oskarem o tom, že bychom si spolu mohli střihnout hip hop. Ten mě fakt baví, taky jsem ho několik let tancovala. To bude legrace,“ říká Kateřina Bartuněk Hrstková. 

Režisér Patrik Hartl a tanečnice Tereza Prucková

Patrik Hartl přiznal, že se těší jak na rychlé tance, tak na ty pomalé.Nejradostnějším bude ten, u kterého nebudu mít strach, jestli nedělám něco špatně. Byl bych rád, kdyby se mi tak povedl zatančit aspoň jeden,“ doufá režisér a spisovatel. Tereza Prucková si Patrika hned po seznámení zkoušela z waltzu, který mu podle jejích slov šel. „Myslím si, že je Patrik veselý nezmar, tak mu půjdou určitě i ty svižnější tance jako quickstep, možná i jive. Ty se mu budou líbit,“ říká s nadšením tanečnice.

Food influencerka Chili Ta Thuy a tanečník Jakub Mazůch

„Myslím si, že nejradostněji budeme s Jakubem tančit něco rychlejšího, živějšího. Tipuju tedy jive, říká energická Chili Ta. Její taneční partner ji však odhaduje na něco jiného. S Chili? Cha-cha. A možná i samba, latinskoamerické tance,“ tvrdí Jakub Mazůch. 

Bývalý cyklista Jiří Ježek a tanečnice Lenka Nora Návorková

Jiří Ježek se nejvíc těší na waltz, protože ho považuje za vizuálně nádherný. „Miluju ho. Líbí se mi i tango, a tak doufám, že se ho v soutěži dočkám,“ přeje si. Letošním podzimem protančí Jiří s Lenkou Norou Návorkovou, která věří, že jim radost přinesou i dramatičtější tance. „Pak budeme mít radost z toho, že nám to jde a něco jsme se naučili,“ říká tanečnice optimisticky. 

Podívejte se do galerie, jak to letošním tanečním párům sluší.
Zdroj článku

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy