Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Revoluce v anti-aging: Seznamte se s produktem, který vyhlazuje vrásky z cukru.

Info ikona
žena se zmrzlinou

Není žádným tajemstvím, že cukr ovlivňuje ručičku na váze. Možná jste ale netušila, že sladký život vede také ke vzniku vrásek a unavené pleti. Máme pro vás tip, jak s tzv. glykací zatočit.

Promotion | 18. 06. 2024
Měření

Všechny toužíme po dokonalé pleti bez jediné vrásky. Pravdou ale zůstává, že strukturu naší pleti ovlivňuje hned několik faktorů. Od genetických předpokladů, UV záření, míry stresu až po cukr. Ano, čtete správně. Cukr totiž způsobuje tzv. glykaci, proces, který vede k poškození kolagenových vláken a elastinu. 

Následně není divu, že vlivem glykace ztrácí pleť svoji elasticitu, pevnost a dochází ke vzniku jemných vrásek a linek. Glykace také negativním způsobem ovlivňuje schopnost regenerace pokožky, a tak pleť působí mdle a unaveně. V neposlední řadě je důležité zmínit, že vinou glykace můžeme bojovat také se suchou pokožkou. 

Jak účinně bojovat s glykací?

Nebojte se, rozhodně to neznamená, že se kvůli glykaci musíte rozloučit se všemi sladkostmi. Bohatě postačí, když svůj příjem cukru budete regulovat, nezapomenete na pravidelné cvičení, vyhnete se UV záření a zařadíte do své pečující rutiny kosmetické produkty, které dokážou s vlivem glykace na pleť účinně bojovat. A přesně k takovým produktům patří revoluční novinka NIVEA Expertní duální sérum Q10.   

Info ikona
molekuly

Seznamte se s NIVEA Expertním duálním sérem Q10

Když jsme říkali, že jde o revoluční novinku, rozhodně jsme nepřeháněli. NIVEA Expertní duální sérum Q10 v sobě skrývá hned dva účinné bojovníky proti stárnutí pleti, kteří aktivně bojují proti vráskám ve dvou frontách a přinášejí tak bezkonkurenční výsledky. 

Prvním bojovníkem je inovativní technologie Glycostop®, která blokuje proces glykace, pomáhá chránit pleť před poškozením cukrem a aktivně předchází vzniku vrásek. 

Druhým hrdinou je čistý koenzym Q10. Ten dodává pleťovým buňkám energii, zvyšuje jejich produkci kolagenu, a tak výrazně redukuje i ty nejhlubší vrásky během pouhých 2 týdnů. 

Dobrou zprávou navíc je, že NIVEA Expertní duální sérum Q10 působí již od prvního dne používání a je klinicky prokázáno, že viditelné redukce i těch nejhlubších vrásek si všimnete už po dvou týdnech. Není divu, že 8 z 10 žen vyhodnotilo Expertní duální sérum Q10 jako “Nejlepší sérum proti vráskám, jaké jsem vyzkoušela.“1  Navíc, v kombinaci s NIVEA Zpevňujícím denním krémem Q10 je efekt omlazení pleti 4x účinnější, než při používání samotného denního krému.2

 

Čtyři kroky k mladistvé pleti

Vezměte vzhled pleti do svých rukou a upravte kosmetickou rutinu tak, abyste zkrotila vrásky a dosáhla mladistvého vzhledu.

Krok č. 1: Zařaďte NIVEA Expertní duální sérum Q10

Jak už jsme zmiňovali výše, novinka Expertní duální sérum Q10 redukuje stávající vrásky a napomáhá předcházet vzniku nových. Sérum aplikujte pomocí kapátka po celém obličeji. Díky lehkému složení máte jistotu, že se ihned vstřebá. Aplikuje ráno i večer.

Krok č. 2: Nezapomeňte na oční okolí

Věnujte péči i svému očnímu okolí. Skvělým pomocníkem je NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER, který nejen redukuje vrásky kolem očí, ale také vás zbaví kruhů pod očima a pleť kolem očí viditelně zpevní.           

Krok č. 3: Pravidelný bojovník proti vráskám

Dokážete si představit den bez použití pleťového krému? Hádáme, že nikoliv. V boji proti vráskám vsaďte na osvědčeného bojovníka, tedy NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER. Během večerní rutiny zase sáhněte po NIVEA Zpevňujícím nočním krému proti vráskám Q10 POWER.                        

Krok č. 4: Kouzelný proutek proti hlubokým vráskám

Trápí vás hluboké vrásky? I v takovém případě pro vás máme řešení. Jmenuje se NIVEA Sérum pro vyplnění vrásek Q10 a jeho devízou je speciální aplikátor, díky kterému můžete cílit na ty nejodolnější vrásky. Okamžitý efekt na sebe nenechá dlouho čekat, uvidíte ho do 5 minut. Po 4 týdnech používání navíc zmizí polovina hlubokých vrásek a pleť bude viditelně vyplněnější a vyhlazenější. 

 

Galerie
 Sebehodnocení, 113 žen, 2023
Při používání v kombinaci se Zpevňujícím denním krémem Q10 s OF15 došlo ke zvýšení 4 důležitých a měřitelných parametrů v porovnání s používáním samotného denního krému