Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak se OREAgovat s celou rodinou? Najděte si ideální destinaci

Info ikona
OREA Hotels & Resorts

Přichází léto, čas dovolené, relaxace, ale i nevídaných zážitků, na které budete s úsměvem vzpomínat po zbytek roku. Přemýšlíte, kam letos vyrazit s celou rodinou, a užít si dovolenou dle představ – a to nejen vás, ale i vašich ratolestí? OREAgujte se s celou rodinou v areálech OREA Hotels & Resorts, které nabízí nevídané možnosti využití.

Promotion | 4. 07. 2024

Ať už jste milovníky turistiky, gastronomie, wellness, nebo hledáte originální vyžití pro děti, v OREA Hotels & Resorts najdete vše na jednom místě – vybrat si můžete z 18 krásných lokalit po celém Česku. Která bude pro vás ta pravá?

Moravský kras láká nejen přírodou, ale i nevšedními zážitky

OREA Resort Panorama v malebné krajině Moravského krasu si zamilují děti i dospělí. Co všechno tu na vás čeká? Pro milovníky aktivního odpočinku je připravena netradiční zábava v podobě hry Pit-Pat, která originálním způsobem kombinuje minigolf a kulečník. Mezi nejlepší způsoby, jak se spolehlivě OREAgovat, patří pohyb venku. Proto nechybí prostor na volejbal nebo zatravněná sportovní plocha pro všechny sportovce, kteří si cvičením na vzduchu chtějí dokonale vyčistit hlavu. Je čas relaxovat? Vychutnejte si nerušený odpočinek v bazénech se slanou vodou či vířivce.

Okolí ideální na rodinné výlety

OREA Resort Panorama myslí také na děti, na které tu čekají jedinečné zážitky ve společnosti zvířátek – v minizoo se na ně těší oslí rodinka sestávající z mámy Rozárky, táty Sazínka a jejich dětí Amálky a Bertíka.

Plánujete se porozhlédnout po okolí? Vystoupejte na hotelovou rozhlednu, která vám poskytne nejen dechberoucí výhled, ale také inspiraci na výlety. Moravský kras má rozhodně co nabídnout – v horkých dnech se dokonale zchladíte v Punkevních jeskyních, za vidění rozhodně stojí také naše nejhlubší propast Macocha. Milovníci historie by si neměli nechat ujít zámek Blansko, a ani do Brna – moravské metropole, to není z OREA Resort Panorama daleko. Zkrátka, nudit se rozhodně nebudete.

Info ikona
OREA Resort Devět Skal

Hledáte kulinářské zážitky? Jste tu správně

Chcete na dovolené potěšit své chuťové buňky? OREA Resort Panorama je pro vás jako stvořený – má špičkový tým kuchařů, kteří pro vás připraví vynikající pokrmy moderních i tradičních českých chutí, na své si tak přijde rozhodně každý. Potěší také milovníky vína – pro ty je připravena pestrá nabídka vynikajících vín z rodinných vinařství jižní Moravy i kvalitních zahraničních vinařů. Den plný krásných prožitků tak můžete dokonale zakončit se sklenkou v ruce.

Info ikona
Vynikající pokrmy moderních i tradičních českých chutí

Na Vysočině na vás čeká zasloužený klid a zajímavé okolí lákající k výletům

V oblasti Žďárských vrchů na Vysočině sídlí OREA Resort Devět Skal. I ten nabízí bohaté vyžití pro celou rodinu. Ať už se chystáte na aktivní či relaxační dovolenou, nabídne vám vše, po čem toužíte.

Nádhernou okolní přírodu po malebných stezkách a cestách můžete s celou rodinou poznávat na kolech nebo koloběžkách, které si lze půjčit přímo v hotelu, nemusíte je tak vozit s sebou. Příjemnou relaxaci po výkonu i protažení těla si vychutnáte ve vyhřátém bazénu.

Zdroj energie najdete v malebné přírodě i vynikající kuchyni

OREA Resort Devět Skal je ideálním místem pro odpočinek – díky tomu, že se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů u břehu Milevského rybníka, můžete zde načerpat energii do dalších měsíců z kouzelné a tiché přírody. Vycházky po okolí i celodenní výlety po Českomoravské vrchovině vám udělají dobře na těle i na duši.

Info ikona
OREA Resort Devět Skal

K dokonalé regeneraci a zaslouženému odpočinku rozhodně patří vynikající gastronomie – v OREA Resort Devět Skal na vás čekají jedinečné kulinářské zážitky od rána do večera – snídaně ve formě bohatého bufetu nabitého lahůdkami od lokálních dodavatelů, k obědu si pochutnáte na lahůdkách z á la carte nebo obědového menu. Den můžete zakončit skvělou večeří ve formě bufetu dle aktuální chuti. Najdete zde také lobby bar s kvalitní kávou, osvěžujícími koktejly a příjemnou hudbou.

Liška Eliška se těší na nejmenší návštěvníky

Unavené děti s obrovským množstvím zážitků = šťastné děti i šťastní rodiče. Všechny zmíněné resorty si pro nejmenší návštěvníky připravily animační programy s Liškou Eliškou, se kterou se mohou vypravit na vesmírnou misi, dobrodružnou pirátskou výpravu nebo se do sytosti vydovádět na karnevalu! Každý večer tak budou spokojeně usínat, a těšit se na další den plný dobrodružství.

Info ikona
Program s Liškou Eliškou

Místo, kde lišky dávají dobrou noc – nejlepší způsob, jak se OREAgovat

Hledáte místo, kde si dokonale vychutnáte klid a zaslouženou pohodu v těsné blízkosti lesa a malebné přírody, avšak nedaleko od kulturního i sportovního vyžití? Pak se vydejte do OREA Resort Horal ve Špindlerově Mlýně. Resort Horal leží nedaleko od Svatého Petra a nabízí vše, po čem vaše srdce touží.

Info ikona
OREA Resort Horal

Jeho jedinečné kvality na vlastní kůži okusila redaktorka Marianne Eva Kadavá. Měla možnost vychutnat si úžasný relax ve vířivce s panoramatickým výhledem do údolí, a těšila se také z luxusní knihovny, která je ideálním místem pro odpočinek (nejen) v případě špatného počasí. A pokud vás to láká ven, má pro vás OREA Resort Horal milé překvapení – volné jízdenky na lanovku Medvědín nebo Svatý Petr pro každého z ubytovaných hostů.

Info ikona
OREA Resort Horal

Bude o vás postaráno jako v pohádce

K dovolené však patří také dlouhá rána a skvělé jídlo. Obojí si můžete v Resortu Horal vychutnat do sytosti. Snídaně s pravým champagne bude rozhodně patřit mezi jedinečné okamžiky. Stejně tak vás potěší luxusní nabídka pokrmů i připravené svačinky, které zpříjemní každý den dovolené, ať už se jej rozhodnete prožít jakkoliv.

V areálech OREA Hotels & Resorts se zkrátka s celou rodinou OREAgujete tak, že budete z nově získané energie čerpat ještě dlouho po návratu domů.

Měření