Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Monika Mudranincová a Thea Prokop o spolupráci s Pavlínou Pořízkovou i festivalu ELLEphoria

Info ikona
M&T

Jaké to je spolupracovat se světovou topmodelkou Pavlínou Pořízkovou? Opravdu kvete láska v každém věku? A proč bychom si neměli ujít festival krásy ELLEphoria? Nejen o tom si povídala Monika Mudranincová s Theou Prokop.

Co má společného srpnové vydání časopisu Marianne s listopadovým číslem ELLE? Oběma titulním stranám kraluje světová topmodelka Pavlína Pořízková. Šéfredaktorka Marianne Monika Mudranincová se šéfredaktorkou ELLE Theou Prokop společně vzpomínají na čas, který s Pavlínou a jejím partnerem Jeffem strávily. „Měla jsem to štěstí, že na filmovém festivalu v Karlových Varech jsem s Pavlínou, Jeffem a jejím agentem strávila přes tři dny. Bylo úplně neuvěřitelný, jak postupem času z nás padaly masky a začali jsme se bavit i hlouběji než jenom profesně,“ říká Thea Prokop.

Pavlína Pořízková je zároveň tváří festivalu krásy ELLEphoria. „ELLEphoria je náš velký beauty festival, který pořádáme pro všechny fanoušky kosmetiky, skin care či wellness. Letos připravujeme třetí ročník, který proběhne první víkend v listopadu, tedy 3. až 5. listopadu. Můžete se podívat na stránky ellephoria.cz, kde najdete vstupenky. Myslím, že jsou docela levné, na tři dny stojí 299 Kč,“  říká Thea a dodává, že jde o největší akci svého druhu v České republice. Potkáme se tam?

Mohlo by se vám líbit