Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jarní únava si na vás už nepřijde!

Celou zimu se těšíte na teplejší počasí a na kvetoucí stromy a když to konečně přijde, přepadne vás nevysvětlitelné vyčerpání? Poradíme vám, jak načerpat novou energii.

Promotion | 12. 04. 2000

Sladké snění

Spánek přímo ovlivňuje, jak se cítíte, jak moc jste zdraví i jak dlouho budete žít. Rada zní prostě: jděte spát dříve. Před spaním už nekoukejte do telefonů ani na televizi, ale sáhněte raději po knize, tlumeném světle a uléhejte do postele včas.

Aktivní venku

Procházky a jakákoliv činnost na čerstvém vzduchu má neuvěřitelně dobíjející účinky. Běžte se projít se psem, zasaďte nové rostlinky na balkon, věnujte se své zahradě a nasávejte vitamin D ze slunce, co to jen jde!

Za sportem pro energii

I když je to paradox – když cítíte únavu, jděte to rozhýbat. Stačí rychlá procházka, rychlý intervalový trénink nebo protažení na józe – a najednou nebudete vědět, co s nabitou energií.

Krásná domácnost

Věnujte pozornost tomu, v jakém prostředí se pohybujete nejčastěji a to se snažte co nejvíce opečovávat. Uklizený čistý stůl, čerstvé květiny, fotografie, které ve vás budí pozitivní emoce – zkrátka se obklopujte hezkými věcmi.

Efektivní domácnost 

A když už jsme u hezkého prostředí – zbavte se všeho nepotřebného ve vaší domácnosti a obklopte se jen takovými spotřebiči, které ulehčí práci a skutečně poslouží. Jedním z takových pomocníků je multifunkční robot Chef Baker Kenwood, který kromě tradičního vaření a pečení, využijte třeba i pro přípravu domácí pleťové masky nebo zábalu.