Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Vyhlídka nejlepší zábavy pro celou rodinu? Jedině v Dubaji!

Info ikona
Dubai

Zvedáte kotvy směr Emiráty, od kterých čekáte nejen pohodlné ubytování, skvělé služby, ale i pořádnou dávku zábavy? V téhle destinaci pro samou záplavu atrakcí nebudete vědět co dřív!

Promotion | 26. 09. 2022

Místo, kde dětičky zapojí hlavičky

Oliole je interaktivní muzeum pro děti, jehož interiér ukrývá celkem osm galerií a více než 40 exponátů, za kterými stojí společná práce předních učitelů a psychologů.

Interaktivní hřiště, kde si vyzkouší různá povolání

Dubai Mall je největší nákupní centrum celé metropole, kam se rozhodně vypraví vyrazit. A až tu budete, zastavte se v KidZania, na krytém interaktivním hřišti se vzdělávácím prostorem, který zabaví děti ve veku 2-16 let. Vyzkouší si přitom péct pizzu, prodávat v obchodě nebo jiné z celkem 70 povolání.

Sladký život mezi kostičkami LEGO

LEGOLAND® Hotel v Dubai Parks and Resorts je nový originální rodinný hotel, ve kterém si přijdou na své zapálení milovníci ikonické stavebnice LEGO ve všech jejích podobách a motivech. Fenomén LEGO světa vás bude provázet na každém kroku, ať už ve speciálních stavevních koutcích, nebo specializovaných restaurací.

Hotel, kde si budou lebedit všichni — od batolat až po dospělé

Atlantis, The Palm. To je jeden z nejvyhledávanějších a nejpříjemnějších hotelů pro rodinné pobyty a potěší i vás, pokud preferujete místa s možností hlídání i speciálního programu pro ratolesti všech věkových kategorií. Atlantis Kids Club je pro děti ve věku 3 až 12 let, The Zone zase pro teenagery a milovnníky trendy digitálních her! Ale pozor, animačním programem to nekončí.

Pokud milujete vodní atrakce, pak nezapomeňte navštívit zdejší Aquaventure Waterpark, The Lost Chambers Aquarium a The Ambassador Lagoon. A pro ty nejmenší se otevírají speciální prohlídky akvária, kde si užijí poutavé vyprávění akvaristů o životě 65 000 mořských živočichů. 

Info ikona
Family Atlantis

Green Planet: Deštný prales uprostřed Dubaje

Věděli jste, že jediný tropický deštný prales v sobě může ukrývat více než 3000 rostlin, ptáků a zvířat? A jak může vypadat osobní setkání s lenochodem nebo lemurem? Otestujte na vlastní kůži zde! Mimochodem, pokud se vám tady zalíbí, klidně tu můžete přenocovat.

Budoucnost je přímo před vámi

Muzeum budoucnosti vás vtáhne do světa objevování, učení i tvoření, a to v oblasti ekosystému, bioinženýrství, vesmíru i dopravy. Tahle nedávno otevřená atrakce vás přitáhne natolik, že ji  rozhodně za jediné odpoledne nestihnete prozkoumat.

Prozkoumejte Starou Dubaj

Když už jste v Dubaji, musíte ji vidět se vším všudy, takže ukažte dětem nejen zdejší kolosální stavby, ale udělejte si procházku a starým městem. Je plné tradičních tržišť, odkud si odnesete autentický suvenýr.

Info ikona
Tržiště

S tučňáky na lyže!

Užít si den na sjezdovce, i když jsou ulice města rozpálené od slunečních paprsků? V Dubaji to možné je! Už 6 let zde funguje „nejlepším kryté lyžařské středisko na světě“ Ski Dubai. A aby toho nebylo málo, kromě radovánek typu lyžování, jízda na snowboardu nebo sáňkování si můžete pohrát i s opravdovými tučňáky!

Výprava za filmovými hrdiny

IMG World of Adventures je úžasné místo, ve kterém posbírá skvělé zážitky celá rodina. Najdete tu 5 tematickýchh zón (Marvel, Lost Valley, Cartoon Network, IMG Boulevard a Novo Cinemas), ve které potkáte ty nejakčnější postavy filmového plátna. Každopádně ať už si vyberete kteroukoliv z atrakcí, které Dubaj nabízí, jako ve filmu se budete cítit sami

Jízda, z níž nebudete chtít vystoupit

Rádi se zaplétáte do uliček labyrintu a holdujete adrenalinu horské dráhy? MOTIONGATE ™ Dubaj bude ideální zastávkou. Ještě více o možnostech, co dělat v Dubaji, najdete na stránkách Poznejte Dubaj.

Info ikona
Rodina na pláži v Dubaji
Měření