„Pořád se na něco těším,“ říká Sabina Remundová

Monika Mudranincová | 23/04/2023
Sabina
Foto: Lenka Hatašová

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Televizní diváci mohli Sabinu Remundovou (50) nedávno sledovat v seriálu Kukačky, v němž naprosto skvostně ztvárnila maminku Olgu. Kromě hraní se ale věnuje i psaní scénářů a režii.

V kolik hodin a jak by ideálně začínal váš pracovní den?

Nejsem vášnivý spáč a střídám pracovní aktivity. Je to různé. Horší je, když je každý den pracovní, jako to mám teď.

Co vám nikdy nechybí v ledničce?

Zelenina a citrony.

Telefonát, nebo zpráva?

Zprávy mě baví, ráda píšu a hra se slovy je někdy radost, zábava a povyražení zároveň. Ovšem slyšet milovaného člověka nebo veselého kamaráda je jako lék.

Pohodové nicnedělání, nebo akční dovolená?

Něco mezi.

Denisa Barešová: „Život chci žít, ne přežívat.“
Denisa Barešová: „Život chci žít, ne přežívat.“

Letěla byste na Měsíc?

Ne.

Píšete si deník?

Nepíšu, ale ráda bych.

Když vás něco nebo někdo naštve, křičíte, nebo se ovládnete?

Jsem znamení Býka. Dlouho jsem klidná, myslím, že zdatně komunikuji, dokážu s lidmi vyjít, když ale rozčilení překročí snesitelnou mez, je to velký výbuch.

V kolika letech, kde a s kým jste se poprvé opila?

Nevím přesně, někdy na střední, asi v šestnácti.

Když potkáte známého, podáte si ruce, obejmete se, nebo se políbíte na tvář?

Objetí je velká věc. Blízkost, dotek, ale i vůně, políbení.

Každý svou peřinu, nebo jedna velká společná?

Včera jsem nemohla vytrhnout peřinu zpod svojí psice. Jinou odpověď nedostanete.

„Ráno vstanu a mám dobrou náladu,“ říká Daniel Stach
„Ráno vstanu a mám dobrou náladu,“ říká Daniel Stach

Znáte heslo do partnerova mobilu? A on vaše?

Nikdy jsem neznala a znát nebudu.

Káva, nebo čaj?

Obojí.

Dostala jste báječnou zprávu. Komu o tom řeknete jako prvnímu?

To je tajné. Někomu by to mohlo vadit, tedy nepovím.

Papírová kniha, čtečka, nebo audiokniha?

Papírová knížka.

Slovo nebo fráze, které nemůžete vystát?

Různé zkomoleniny, nadužívání převzatých slov.

Co jste měla udělat už dávno, ale stále to odkládáte?

Probrat šatstvo a papíry.

Na co se nejvíc těšíte?

Pořád se na něco těším. Potřebuji se pořád radovat a těšit. Mám teď u nás v divadle Studio DVA zamilovanou hru Patrika Hartla Lovci bobrů. Těším se také na chvíle s dětmi. Na jejich smích. Na naše psice. Na premiéru. Na další hezkou práci před kamerou.

Petra Nesvačilová: Ráda bádám v lidských duších
Petra Nesvačilová: Ráda bádám v lidských duších

Marianne Talk s ženou, která vydělává na OnlyFans

rozhovor Sabina Remundová

Nejčtenější články

Čemu se Pařížanky v oblékání vyhýbají? Těmto trendům podléhají Češky i zbytek světa, ve Francii je ale neuvidíte

Pracuji jako recepční v hotelu. Za deset let už vím, jak začíná nevěra a proč mnohá manželství nepřežijí služební cesty

Omlazující triky Heleny Vondráčkové na prahu 80: Její vizážista prozrazuje krém, na který nedá dopustit, i jednu tajnou zbraň

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení