Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Prezident – karlovarská wellness oáza, kde jste vždy na prvním místě

Info ikona
floating

Chcete si dopřát pořádný relax v předvánočním shonu nebo si jen udělat radost a nechat se hýčkat kvalifikovanými maséry a kosmetičkami? Máme pro vás tip na místo, kde přepnutí do režimu „no stress“ půjde samo. V Hotelu Prezident si odpočine vaše tělo i mysl na jedničku.

Promotion | 1. 12. 2023

Luxury Spa & Medical Wellness hotel Prezident je nejen synonymem luxusu a pohodlí, ale také centrem špičkové lázeňské léčby a wellness zážitků, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Ne nadarmo získal hotel ocenění pro nejlepší Spa a Wellness hotel Karlovarského kraje. Své jméno nese na počest Václava Havla, který hotel často navštěvoval. Odhalení jeho busty ve foyer hotelu, jejímž autorem je Ing. arch. Zdeněk Makovský, se účastnili Dagmar Havlová, Jiří Bartoška a hollywoodská hvězda Uma Thurman. 

Info ikona
hotel Prezident

Architektura, která potěší oko i ducha 

Exteriér hotelu respektuje historický charakter města, zatímco interiér se pyšní moderním designem, uměleckými díly soudobých českých tvůrců a krásnými přírodními materiály jako je polodrahokam Onyx, exotický teak nebo mramor. Obzvlášť ve slunných dnech si užijete střešní terasy plné vonících květů s dechberoucími výhledy na historické město a krásu okolních lesů. Elegance a luxus a zároveň příjemná rodinná atmosféra s rozesmátým personálem vám pomohou zapomenout na starosti všedních dnů. 

Info ikona
hotel Prezident

Exkluzivní lázně pro zdraví a krásu

Hotelový Medical Spa Resort vede světově uznávaný odborník MUDr. Milada Sárová. Díky svým výzkumům a jedinečným znalostem všech nuancí karlovarských minerálních vod vám dokáže pomocí přírodních léčivých zdrojů doslova změnit život k lepšímu. Individuálně přizpůsobené programy přinášející regeneraci těla a duše jsou klíčem k maximálnímu anti-aging a ozdravnému efektu. Díky propracovaným a velmi chutným dietám, které se kombinují se specializovanými procedurami, se vám hravě podaří vyladit postavu do plavek. Samostatnou kapitolou je široká nabídka obličejových a celotělových kosmetických ošetření a rituálů věhlasných značek Babor a Alqvimia. S Prezidentem budete nejen zdravější, ale také krásnější. 

Info ikona
hotel Prezident

Wellness a relaxační procedury

Prezident vyniká také jedinečným Wellness resortem s 15metrový plaveckým bazénem zdobeným úchvatným polodrahokamem Onyxem. Milovníkům saun je zde k dispozici biosauna, tepidarium se solnou inhalací, parní kabina a horká finská sauna z cedrového dřeva. Pro ochlazení můžete využít studený bazének, ledovou tříšť anebo zážitkové sprchy. Jedinečný floating s vodou slanou jako Mrtvé moře dokáže nadnášet vaše tělo a uvolnit mysl. Zázračně totiž léčí bolesti pohybového aparátu, kožní problémy, ale také odbourává stres a únavový syndrom. Navíc posílí vaše vlasy, nehty a zregeneruje vaši pleť. Soukromí a zpestření přináší privátní sauna suity – orientální Zlatý Rasoul, kde poznáte kosmetické účinky přírodního peelingu, a turecký Hammam s prohřátým mramorem a úchvatnou prosklenou saunou z dřeva polární Kelo borovice. 

Info ikona
hotel Prezident

Užijte si ten rozdíl

Hotel Prezident je ideální volbou pro všechny, kteří touží po odpočinku spojeném s maximální péčí nejen o zdraví a krásu, ale také o duši. V Karlových Varech jde o unikát, který splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů, což dokazuje celá řada známých osobností. Jeho motto "Enjoy the difference" dokonale vystihuje jedinečnost a exkluzivitu, kterou toto místo nabízí.

Chcete tento rozdíl poznat na vlastní kůži? S promo kódem „marianne10“ získáte navíc skvělou 10% slevu.

Info ikona
hotel Prezident
Měření