Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Co si naplánovat na letošní léto? Radost a lepší kondici

Info ikona
Radost a štěstí s mastercard

Za poslední dva roky jsme prožili víc karantén a osamělé práce na home officu než akčních zážitků, což se podepsalo i na naší fyzičce. Teď je nejvyšší čas si všechno vynahradit — sobě i svojí rodině.

Promotion | 8. 05. 2022

Člověk 21. století tráví až 80 % času ve vnitřních prostorech. Takové tvrzení ovšem platilo jen do časů pandemie, během níž jsme z našich domácností doslova nevytáhli paty. Že vás to mezi čtyřmi stěnami už taky nebaví? Pak máte skvělý důvod slíbit si, že si léto užijete hlavně venku. Pouhé dvě hodiny pobytu v přírodě navíc postačí k tomu, abyste si v krvi snížila hladinu stresového hormonu kortizolu.

Věděla jste ale, že s běžnou platební kartou Mastercard® můžou být všechny aktivity ještě jednodušší (a příjemnější). Právě s ní získáte šanci dostat se k výhodným slevám na sportovní vybavení, k top sportovním aplikacím a dalším benefitům. Podmínkou je mít platební kartu Mastercard po ruce (buď ji získáte u banky při založení účtu, anebo si o ni můžete jednoduše ve své bance požádat) a platit s ní. Co tedy dělat a jak začít? Na www.mujmastercard.cz/akce/sport.html visí podrobný seznam výhod, ale inspiraci vám přinášíme my:

Nakupujte chytře

Chystáte svoji drahou ratolest na tábor nebo máte doma sportovce, který vyrostl z původní výstroje? Pořiďte mu novou. Hlavně ale neslevujte z kvality, z ceny klidně. Tip: Sportec, kde vás s kartou Mastercard čeká sleva až 30 % na veškerý sortiment.

Běhejte ve dvojici

Že vás procházky šnečím tempem zrovna neuspokojí? Tak prostě zrychlete.. anebo se rovnou rozběhněte. Pravidelným během si snížíte riziko infarktu, posílíte oběhový systém a ještě parádně zhubnete. Začněte pozvolnými výklusy a přidávejte na délce trasy. Abyste se ještě víc namotivovala, zapojte do tréninku partnera nebo kamarádku, protože ve dvou se to přece lépe táhne. Jakou metu si dát, jakmile vaše kondice začne stoupat? Co takhle závod, ideálně uprostřed luhů a hájů! Tip: S Mastercard můžete získat Exkluzivní balíček na jeden ze závodů Běhej lesy pro 2 osoby.

Info ikona
Běhejte ve dvou

Dopřejte si adrenalin pod dohledem profesionála

Zážitek, na který se nezapomíná? Jízda divokými peřejemi. Kdy jindy byste se měla odhodlat než právě ve chvíli, kdy chcete svůj život pořádně rozpohybovat? Tip od Mastercard: Trénink vodního slalomu s českou olympioničkou Terezou Fišerovou. Že se už dlouho odhodláváte projet se na kolečkových bruslích? Mastercard pro vás má další výhodný tip: Projížďku a trénink na inline bruslích s Karolínou Erbanovou.

Pořiďte si domácího mazlíčka, protože i chůze je sport

Z pochopitelných důvodů během pandemie stoupla také poptávka po domácích mazlíčcích. Pokud i vaše rodina po nějakém čtyřnohém parťákovi pošilhává, udělejte si společně napřed výlet do psího útulku. Ty jsou totiž po covidovém bezčasí přeplněny. A když si jednu opuštěnou duši adoptujete, zaděláte na obrovskou radost nejen jí, ale i sobě. Pravidelné venčení vás navíc donutí častěji se hýbat a zlepší váš kardiovaskulární systém. Ne náhodou patří majitelé psů mezi ty nejšťastnější a nejzdravější lidi. Tip: Výbavu na outdoorové výpravy v doprovodu svých nejbližších pořídíte na husky.cz s až 25% slevou. Jenom si ale do obchodu nezapomeňte vzít svoji platební kartu Mastercard.

Info ikona
Radost a pohyb

Možností, jak čerpat ze svého letního blaha výhody, je řada...

To ale není zdaleka výčet všeho, co pro sebe můžete v nadcházející sezoně udělat a ještě u toho těžit z řady benefitů. Mrkněte na www.mujmastercard.cz a nenechte si nic důležitého utéct!

Měření