Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Rodina a děti

Královské děti udělaly po operaci jejich maminky krásné gesto, které dokazuje jejich pouto

Rodina prince a princezny z Walesu stojí při sobě, ať se děje, co se děje. Nejenom, že si princ William vzal po operaci své manželky volno od královských povinností, aby mohl být po jejím boku. Oporou jsou pro ni i její děti.

Tereza Čaladi | 4. 03. 2024

Nejspíš všichni už ví, že princezna Kate podstoupila v lednu operaci. „Její královská výsost princezna z Walesu byla včera přijata do nemocnice kvůli plánované operaci břicha. Operace byla úspěšná a očekává se, že zůstane v nemocnici deset až čtrnáct dní, než se vrátí domů, aby pokračovala v rekonvalescenci. Podle lékařů je nepravděpodobné, že se vrátí k veřejným povinnostem dříve než po Velikonocích,“ vyšlo v oficiálním prohlášení Kensingtonského paláce 17. ledna. Doposud se neví, o jakou přesně operaci se jednalo a královská rodina přesnější informace o jejím zdraví ani nechce zveřejňovat. Nicméně ví se, že už je delší dobu doma a podle mluvčího Kensingtonského paláce se jí „daří dobře“, jak řekl minulý týden serveru ABC News. Tomu nejspíš pomáhá i její rodina, která tam je pro ni.

Mohlo by se vám líbit

Palác reaguje na spekulace ohledně zdravotního stavu princezny Kate Middleton

Rozhodnutí prince Williama, který zrušil plánované veřejné vystoupení v uplynulém týdnu, rozvířilo velkou vlnu spekulací ohledně zdravotního stavu princezny Kate Middleton, která se od loňských Vánoc neukázala na veřejnosti. O jejím zdravotním stavu se toho také moc neví a kvůli sílícímu tlaku vydává britská královská rodina prohlášení.
marianne.cz

Královské děti překvapily svou maminku Kate

Nejenom, že princ William zrušil po operaci své ženy veškeré své oficiální povinnosti, aby jí mohl být plnohodnotnou oporou, snaží se tu pro ni být i její děti. Podle zasvěceného zdroje všechny tři děti vyrobily pro svou maminku přáníčka, kde stálo „brzy se uzdrav“ spolu s některými z jejích oblíbených svačin, jak sdělil server Us Weekly. To jen potvrzuje, že přestože princezna Kate a princ William vedou své děti k jejich budoucím rolím v královské rodině, snaží se je zároveň vychovávat jako normální děti – stejně jako to dělala princezna Diana.

Silný podpůrný systém

To pramení i z rodiny princezny Kate, která vyrůstala na venkově v Bucklebury. Ten je mimochodem nedaleko Windsdoru a její rodiče, Carole a Michael Middletonovi, tam stále žijí. Podle britského magazínu Marie Claire mají tak velmi dobrý vztah se svými vnoučaty a v době rekonvalescence princezny Kate se jim věnují více než jindy. Kate Middleton je zkrátka údajně obklopena celou svou rodinou, a to včetně své sestry Pippy Middleton a bratra Jamese.

A údajně se k již tak solidnímu podpůrnému systému přidala i bývalá chůva rodiny Maria Borrallo, která začala pro rodinu pracovat již v roce 2014. A i když se s rodinou nepřestěhovala do Windsoru, má se za to, že princ a princezna požádali svou důvěryhodnou a milovanou chůvu, aby se vrátila během zotavování Kate.

Věříme, že za těchto podmínek bude princezně brzy lépe. A těšíme se, až ji uvidíme po Velikonocích na událostech, kterých se královská rodina pravidelně účastní.

Princezna Kate se svou rodinou
Zdroj článku

Související články

Rodina a děti
„Živili jsme tě, tak se o nás postarej!“ Skutečně musíme rodičům splatit dluh za výchovu?

„Živili jsme tě, tak se o nás postarej!“ Skutečně musíme rodičům splatit dluh za výchovu?

Rodina a děti
Křik ani násilí na děti nefungují: Naučte se základní principy moderní výchovy

Křik ani násilí na děti nefungují: Naučte se základní principy moderní výchovy

Rodina a děti
Hravě a zdravě: Výživné a chutné svačiny do školy, které si vaše děti zamilují

Hravě a zdravě: Výživné a chutné svačiny do školy, které si vaše děti zamilují

Rodina a děti
Když obyčejný dárek nestačí: Jak udělat své mamince radost nejen na Den matek

Když obyčejný dárek nestačí: Jak udělat své mamince radost nejen na Den matek