Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop lásky na březen 2024: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Ačkoliv bývá za měsíc lásky běžně považován únor, březen je měsíc, kdy všechno začíná pučet a příroda se probouzí k životu a k lásce. První jarní měsíc symbolizuje začátek něčeho nového a krásného, symbolizuje novou naději. A třeba právě vás čeká nová naděje v oblasti citů. To už prozradí velký březnový horoskop lásky. Podívejte se, co si pro vás hvězdy tentokrát připravily?

Pojďme se podívat na shrnutí jednotlivých období celého měsíce. Jak to vidí hvězdy dle astrologa Antonína Baudyše?  

Podle něj bude do 5. března včetně citová situace dobrodružná. „Obsahuje touhu po svobodě a vybočení z rutiny. Tím je však zároveň poněkud ošidná z hlediska dlouhodobých vztahů,“ říká astrolog. Dále popisuje, že od 6. do 11. března může být tématem partnerských diskuzí mužská zbrklost či nepředvídatelnost. „Obecně je racionalita jednání spíše v útlumu a do popředí se dostává spontaneita a bezprostřednost, s nimi ale i určitá neopatrnost a bezohlednost,“ varuje Baudyš.

Mohlo by se vám líbit

Recept na šťastný vztah existuje. Stačí dodržovat pouze pravidlo 2-2-2 a nikdy se nepřestanete milovat

S vědomím, jak vztahy v dnešním světě fungují, by jeden řekl, že to musí být pěkná fuška. Přitom existuje jedno snadné osvědčené pravidlo, díky kterému z vašeho vztahu nikdy nevyprchá jiskra. Pojďme se společně podívat, jak pravidlo 2-2-2 funguje a jak ho nejlépe praktikovat. Věřte, že recept na celoživotně šťastný vztah existuje.
marianne.cz

Období od 12. do 19. března je však doprovázené určitým zjemněním a ztišením. Podle Antonína Baudyše se otevírají potřeby duše lyrické a poetické kvality. „Může k tomu patřit i určitá forma samoty či zapouzdření do sebe,“ pokračuje dál astrolog.  

Citová situace je v březnu dobrodružná. Obsahuje touhu po svobodě a vybočení z rutiny.

„Od 20. do 23. března je patrná hloubka, ale i možná jistá tíže vztahů. Láska je doprovázená starostmi či steskem. Ve dnech 23. až 26. března z tohoto mraku společně vystoupíme k něčemu nadějnějšímu,“ slibuje pan Baudyš a dodává, že se objevuje ideál čistícího citu a obnova lásky.

Po zbytek měsíce se nám nabízí velice příjemný prostor pro nenucené seznamování bez tlaku na pilu. „Je to díky tomu, že se Venuše dostává do harmonického úhlu k Beranu a přibližuje se k Neptunu v Rybách,“ vysvětluje na závěr astrolog Antonín Baudyš a přeje všem krásné a citové vztahové prožitky v měsíci březnu roku 2024.

Nyní se již pojďme podívat, co čeká jednotlivá znamení.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

Jaký je smysl života patří mezi ty nejtěžší a nejzáhadnější otázky vůbec. Proč jsme na světě? Jaké je naše poslání? Čeho máme dosáhnout a co od nás vesmír očekává? Každý si určitě minimálně jednou tuto otázku položil. Je to věc samozřejmě individuální, protože pro každého z nás si osud připravil něco jiného. Nicméně nám s odpovědí mohou pomoci hvězdy. Naše znamení zvěrokruhu nám může na tyto otázky částečně odpovědět.
marianne.cz

Beran (21. 3. – 20. 4.) 

Jak už to tak u Beranů bývá, prim bude hrát odvaha i na milostné scéně. Hvězdy vám předpovídají vášeň a energii, kterou s radostí investujete do svého vztahu, ať už stávajícího, rodícího se, nebo budoucího. Během března budete vždy připraveni k akci a vaše sebevědomí a odhodlání bude na váš protějšek působit přitažlivě. Snadno tímto způsobem lapíte vyhlídnutou kořist do svých sítí lásky. Zároveň to však bude objekt zájmu, který představuje praktičnost, stabilitu a jistotu. Stávající vztahy budou posíleny díky vzájemně projevené podpoře.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci budou v březnu toužit po stabilitě. Právě ta se spolu se závazky stane alfou a omegou tohoto měsíce. Býci setrvávající v dlouhodobých vztazích si uvědomí, jak je pro ně vztah stojící na pevných základech důležitý, a ještě víc to posílí jejich náklonost k partnerovi, který právě tyto základy poskytuje. Vztah se tak stane ještě silnějším. Nezadané budou přitahovat jedinci, kteří taktéž představují stabilitu, zázemí a jistoty. Tento měsíc i nenapravitelní dobrodruzi dají vale všem „bad guys“ a budou proti jejich bohémskému kouzlu imunní. Zodpovědní hoši u vás mají zelenou.  

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Lidé narozeni v tomto znamení budou v březnu oplývat velkou inteligencí. Tu využijí pro hlubší pohled na lásku a nahlédnou tak do nitra svého partnera. Projeví mu větší porozumění a budou sami překvapeni, jak moc to jejich vztah posílí a prohloubí. Jejich výjimečné komunikační schopnosti poslouží k tomu, že se jim protějšek bezmezně otevře a zahoří tak k němu ještě větší láskou. Podobně tomu bude i u nezadaných jedinců. Ti díky tomu zjistí, že silně přitahují někoho důležitého ze svého života a nebude od věci, zamyslet se nad možností společné budoucnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci si v březnu užijí pořádnou emocionální jízdu. Budou se víc než kdy jindy nořit do hloubi své duše a budou zoufale hledat někoho, kdo je vyslechne a projeví jim dost empatie a soucitu. Takový člověk má pak velkou šanci u Raka zabodovat. Lidé v tomto znamení budou přímo dychtit po hlubším duchovním spojení s partnerem, a pokud se jim ho od něj nedostane, bude ho nevědomky vyhledávat u někoho jiného. Nezadaným Rakům hrozí, že se nechají snadno pobláznit osobou, která jim projeví dostatek empatie, což ale může vést ke zklamání.

Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi budou v sobě svádět vnitřní boj mezi potřebou bezpečí a potřebou dramatu. Po celý měsíc v nich bude převládat jejich upřímná stránka, což bude jedině ku prospěchu. Záleží ale, jak moc dramaticky se u toho budou chovat. Lvi, pokuste se vyvarovat konfliktům, které zbytečně vyvoláváte. Vaše nitro vás nutí jednat s velkou dávkou dramatu, ale věřte, že se to nepotká s úspěchem. Nikdo není na vaše přehnané scény zvědavý. Spolu s tím se také můžete těšit na příval romantické energie, díky které do svého života přitáhnete někoho výjimečného. Nezadaní Lvi by neměli tuto příležitost promarnit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají obecně schopnost porozumět detailům, což jim tento měsíc velice pomůže ve vztahu. Po delší době se jim podaří udělat si ve věcech ohledně lásky jasno a do stávajícího vztahu vnesou rovnováhu, kterou tak dlouho postrádaly. Panny, zaměřte se na to, co potřebuje váš partner a dejte mu najevo, že vám jeho potřeby nejsou lhostejné. Nezadaní jedinci narozeni ve znamení Panny mohou očekávat, že je okouzlí někdo intelektuálně zaměřený a z koho čiší vyrovnanost.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se mohou těšit na měsíc plný harmonie. Budete neustále hledat vyváženost všeho, co tvoří váš vztah. Více než kdy jindy si budete zakládat na spravedlivosti, ať už v plnění domácích prací nebo v péči, kterou si navzájem projevujete. Vzájemným respektem se váš vztah prohloubí a vytvoří silnější pouto. Připomeňte si s partnerem, jak velký závazek vás k vzájemné lásce poutá a zdůrazněte, že se nejedná o něco svazujícího a nepříjemného, ale o něco jedinečného, co může být stvořeno jen pravou láskou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Lidé narozeni ve znamení Štíra si budou užívat měsíc plný vášně, intimity a touhy. Po celý březen budou mít zlobivou náladu a bude je lákat vzrušující dobrodružství. Budou chtít objevovat nové věci, nové pocity a někteří i nové partnery. Nezadaní Štíři budou mít pré, zadaní si budou muset dát velký pozor, aby se nespálili. Flirtování je dovoleno, ale nahromaděnou vášeň raději pak vyventilujte doma. Jistě byste nechtěli pro pár nocí touhy přijít o vše, na čem vám skutečně záleží. Svěřte se partnerovi se svými choutkami a náladami. Možná vás překvapí, jak moc to ocení a půjde vám na ruku.

Mohlo by se vám líbit

Psychologie osobnosti: Jméno výrazně ovlivňuje vaši osobnost. V čem konkrétně?

Jméno provází člověka (pokud si ho nezmění) celý život, na jeho základě si ho lidé pamatují, a tak je jasné, že nějakým způsobem ovlivňuje i jeho osobnost. Možná více, než si myslíte. To ovšem posuďte sami – shrnuli jsme pro vás studie na toto téma.
marianne.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelce čeká měsíc plný objevování. Jejich zvídavá povaha je přiměje vyzkoušet něco nového. Sbírat nové zkušenosti v oblasti lásky znamená především posílení intimity a zlepšení komunikace. Nabouráte stereotyp, který vás už pomalu začínal sžírat, a tím možná i zachráníte rozpadající se vztah. Nezdaní Střelci budou mít chuť začít se seznamovat na zcela nových místech a lovit v nových vodách. A myslete na to, že láska má mnoho podob.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vaše ambice a loajalita si přijde v lásce tento týden na své. Partner právě tyto vaše vlastnosti ocení. Váží si vás pro vaši potřebu dlouhodobé stability, na které neúnavně pracujete. Nezapomeňte ale občas myslet na to, že láska a vztah vyžaduje také cit a něhu. Někdy je dobré poslouchat spíše srdce a nechat vývoj vztahu jen tak plynout. Ať jste zadaní, nebo ne, zavřete na chvíli oči, nechte se vést emocemi a dejte věcem volný průchod. Nemusí být vše podle přesných pravidel, protože i bez toho se svět nepřestane otáčet. Zkuste upustit od urputnosti, kterou do lásky dáváte a uvidíte, že možná právě to vám přihraje lásku, kterou jste celý život hledali.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Svobodomyslní Vodnáři najdou v březnu ve vztahu uplatnění pro svou nezávislost. Jak říkal Antoine de Saint-Exupéry: „Když něco miluješ, pusť to na svobodu. Když se to k tobě vrátí, je to tvoje. Když ne, nikdy to tvoje nebylo.“ A přesně tímto přístupem může partner zjistit, co k nim jejich Vodnář skutečně cítí. Když mu dá svobodu, bude mít důkaz o jeho bezmezné lásce. Je dobré nechat Vodnáře volně jít, kam se jim zlíbí. Oni to pak odmění větší nákloností, lepší komunikací a projevením hlubších citů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V březnu budou Ryby přímo poslové romantiky. Budou mít chuť své partnery doslova rozmazlovat a projevovat jim svou lásku kouzelnými drobnostmi a romantickými gesty. V březnu mají jedinečnou příležitost vytvořit si společné vzpomínky, na které se svým partnerem jen tak nezapomenou. Využijte toho, že jste tak romanticky nabití a vytěžte z toho maximum. Pokud jde o nezadané Ryby, všichni by se měli mít před vámi na pozoru. Budete tak okouzlující, že vám podlehne každá duše s třeba jen lehkým smyslem pro romantiku.

Antonín Baudyš ml.

Je českým astrologem. Vystudoval bakalářský stupeň filosofie na Hochschule für Philosophie v Mnichově. Jeden rok studoval teologii na Université Fribourg a dva roky religionistiku na Filosofické fakultě UK v Praze. Čtyři roky (1992-1996) strávil v řeholních domech Tovaryšstva Ježíšova. Své astrologické vzdělání získal od svého otce Antonína Baudyše a dále studiem autorské dvojice Frances Sakoyan & Louis Acker a dalších autorů. Je tvůrcem rozsáhlého audiokurzu astrologie, zakladatelem a správcem astrologického serveru Astrolab.cz a pořadatelem přednáškové akce Den s českou astrologií. Je zakladatelem a předsedou České astrologické asociace.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Zábava
Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Horoskop od 8. července: Lvi mají hledat zdroj své nejistoty, Ryby sebrat odvahu a jednat

Zábava
Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Horoskop na červenec: Blíženci půjdou štěstí naproti, Raci mají vážit slova

Zábava
Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech

Horoskop od 1. července: Panny nemají soudit podle kabátu, Váhy se ztrácet v detailech