Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Okno, které si vyberete, prozradí, jakou vlastnost vám ostatní mohou závidět

Info ikona
okno

Možná si říkáte, že nemáte kolem sebe lidi, kteří by vám záviděli. Ale nějací takoví se vždycky najdou. Zjistěte pomocí jednoduchého testu osobnosti, na kterou vaši konkrétní vlastnost vaše okolí může žárlit.

Tereza Čaladi | 11. 10. 2023

Tento test osobnosti je navržen tak, aby odhalil vaše osobností rysy. Učiní to pomocí volby daného okna, v němž jsou skryté jisté aspekty, které odpovídají různým typům osobností.

Podívejte se tedy na obrázek níže, v něm si vyberte okno, které vám je nejbližší a následně si pod obrázkem přečtěte, co o vás vypovídá a co vám lidé závidí.

Poslední poznámka před začátkem: Možná se najdete ve více oknech naráz.

Info ikona
Okna

A - Jste kreativní optimisté

Máte kreativní v přístup k životu a díváte se na svět s vědomím možností. Pevně věříte v sebe a často inspirujete ostatní svým nadšením. K tomu se nebojíte riskovat. Žijete život naplno a neustále vyhledáváte nějaké zážitky a dobrodružství. Ne každý to umí, proto mohou druzí žárlit, že vy ano.

B - Dokážete tu být pro druhé

Pokud jste zvolili druhé okno, máte srdce na dlani. Vždy hledáte způsoby, jak učinit své okolí šťastným. Často upřednostňujete potřeby druhých před svými vlastními, ale nalézáte radost z toho, že to vykouzlí druhým úsměv na tváři. Dokážete být mimořádně štědří, pokud jde o váš čas, peníze a energii, a jste skvělými posluchači, protože vám skutečně záleží na tom, co vám ostatní říkají.

C - Jste velmi disciplinovaní a vždy si jdete za tím, co chcete

Máte silnou disciplínu a umíte se soustředit na dosahování cílů organizovaným způsobem. Orientujete se na detaily a rádi rozdělujete úkoly do zvládnutelných kroků. Z neúspěchů se dokážete poučit a využít je jako příležitosti k posunu a rozvoji. Vždy dokončíte, co začnete, a jste proto velmi spolehliví lidé.

D - Jste zvídaví myslitelé

Rádi zkoumáte nápady a zjišťujete, jak věci fungují. Jste přirozenými řešiteli problémů, na něž dokážete rychle najít kreativní řešení. Neustále kladete otázky, nikdy se nevyhýbáte zpochybňování domněnek a snažíte se pochopit, proč se věci dějí tak, jak se dějí.

E – Jste velice empatičtí

Hluboce soucítíte s druhými a aktivně hledáte příležitosti, jak pomoci potřebným. Dokážete rozeznat, když někoho něco trápí a nabídnout mu patřičnou útěchu nebo vedení, když je to nejvíce potřeba. Máte silný smysl pro spravedlnost a zastáváte se těch, kteří se nemohou bránit. Ne každý to dokáže.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku