Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

KVÍZ: Kolik toho skutečně víte o nadváze a obezitě?

Info ikona
obezita, cvičení

Nadváha a obezita nás trápí mnohem častěji, než si někdy sami připouštíme. Důkazem je i to, že se každý rok opakovaně do boje s kily navíc pouští až 60 % Čechů. Inu, knedlíky a tradiční dobroty české kuchyně nepatří k těm nejdietnějším. Ale i s tím se dá vypořádat. Základem je mít dobré informace.

Promotion | 18. 11. 2022

A v duchu hesla "poznej svého nepřítele" je vhodné se i nadváze a obezitě podívat na zoubek. Existuje totiž jen málo těch, kterým se podařilo zhubnout vlastními silami, a ještě méně těch, kterým se podařilo váhu udržet. Otestujte se v našem kvízu a zjistěte, kolik toho o nadváze a obezitě skutečně víte.

AD

Partnerem a odborným garantem kvízu je edukativní web Netloustneme.cz, na jehož vzniku se podílel tým českých lékařů. Najdete zde nejen řadu zajímavých a užitečných informací souvisejících s nadváhou a obezitou, poutavé příběhy skutečných pacientů či originálně pojatou BMI kalkulačku, ale navíc nabízí přehled kontaktů na specializované lékaře po celé České republice, kteří s řešením nadváhy či obezity ochotně pomohou.

Zdroje informací:

 

  • Edukativní web tloustneme.cz
  • Průzkum agentury Behavio realizovaný pro společnost Novo Nordisk
  • Průzkum realizovaný pro projekt Tloustneme.cz prostřednictvím IPSOS Instant Research v dubnu 2022
  • Průzkum proveden agenturou KANTAR v prosinci 2021 k projektu #Stigmaisnotacuretrytounderstand

 

 

Měření