Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Co dnes dělá představitelka Pamely u Účastníků zájezdu? Herectví se již nevěnuje

Info ikona
Jitka Kocurová

Každý si ji pamatuje jako „Pamelu“, podle jejích slov jí tak dodnes přezdívají její přátelé. Jitka Kocurová (44) na svou roli ráda vzpomíná, ale od té doby toho ve svém životě dost dosáhla.

Tereza Čaladi | 23. 08. 2023

Jitka Kocurová chtěla být původně letuškou, na což studovala i školu (vystudovala Střední odbornou školu civilního letectví v Praze), ale již v té době se začala věnovat modelingu. Ve 20 letech se stala 2. vicemiss České republiky a stejný rok, 1999, na soutěži Miss Europe obsadila páté místo. Zanedlouho poté se ale začala objevovat spíše na televizní obrazovkách než na přehlídkových molech.

Pamela pro ni byla největší rolí

V televizi začala nejprve působit jako moderátorka. Moderovala například počasí na TV3 či Prima jízdu na Primě. V roce 2003 získala svou první filmovou roli. Ztvárnila postavu servírky ve filmu Jak básníci neztrácejí naději. Stejný rok působila i v komedii Pánská jízda, ten následující v seriálu Rodinná pouta.

Před očima diváků se ovšem výrazně zviditelnila až v roce 2006, když byla obsazena Jiřím Vejdělkem do role delegátky cestovní kanceláře Pamely ve snímku Účastníci zájezdu. Ten vznikl podle knižní předlohy Michaela Viewegha, stejně jako úspěšná romantická komedie z roku 2004 Román pro ženy. Poté hrála ještě v roce 2009 v romantické komedii Veni, vidi, vici. Tam její herecká kariéra ale skončila.

Mohlo by se vám líbit

Čemu se věnuje Jitka Kocurová dnes?

V roce 2010 se jí narodil syn Tomáš a v roce 2013 dcera Barbora. Obě děti má s podnikatelem Tomášem Abrahamem, se kterým měla svatbu v roce 2012. Nějakou dobu se tak věnovala pouze rodině. Až ji její syn přivedl k podnikání.

V současnosti působí jako ambassadorka značky doTERRA, která se zaměřuje na přírodní esenciální oleje.Při péči o svého syna, kterému se pořád dokola vracela angína, jsem objevila jejich sílu v momentě, kdy nám oleje pomohly se nemoci zbavit. Od té doby je nedám z ruky a pracuji s nimi každý den. Dětskou lékařku jsme navštívili během posledních tří let pouze kvůli očkování,“ píše na svých stránkách.

Kromě toho působí již 20 let jako patronka Nadačního fondu Srdce na dlani, který se zaměřuje na pomoc dětem z dětských domovů. Spolu se svými kolegy tak pomáhá dětem s překonáváním překážek, které před ně život postavil.

Představitelka Pamely v Účastnících zájezdu a dnes
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku